سلام بر تو ای بهار انسانیت

بهار ماه‏ ها، ربیع الاول است چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏ تابد . ولادت رسول اکرم(ص) اشرف و سید موجودات و نزدیک‏ ترین خلق به خدا ، در این ماه بوده است . حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بیت(ع) مبارک باد.

کلاس پویا

امروزه اهمیت شیوه ی تدریس معلم و نحوه ی ارائه ی مفاهیم و مطالب به فراگیران بر کسی پوشیده نیست . معلمی که با انجام کار گروهی در کلاس با ارائه ی روش پرسشگری ، روش حل مساله ، در گیر ساختن فراگیران با مسأله و دوری از شیوه ی کهنه ی سخنرانی در تدریس ، دانش آموزان را در امر فرایند یاد دهی یاد گیری مشارکت می دهد بدون شک به نتایج سودمند و رضایت بخشی دست می یابد . معلمان زحمت کش ما نیز در این راستا سخت در تلاش اند و با خلاقیت در جهت مشارکت بچه ها درروند تدریس و شکوفا کردن استعدادهایشان قدم بر می دارند.

13آبان

روز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم (1-تبعید امام خمینی به ترکیه در 13 آبان 1343 2-کشتار بی‌رحمانه دانش‌آموزان در 13 آبان1357   3-تسخیر لانه جاسوسی ـ روز مبارزه با استکبار جهانی 13 آبان 1358 ) در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده است. دانش آموزان این دبستان با شکوه هرچه تمام تر این روز را گرامی داشتند.

موکب حضرت قائم(عج)

گل پسرهای حسینی با همت خودشان، موکبی زدند و از محبان امام حسین (ع) پذیرایی کردند.

انتخابات شورای دانش آموزان

استقبال بچه ها برای تبلیغات شورای دانش آموزان

میریم به اردو دو دو دو :)

امروز کلاس اولی ها و دومی ها یه روز شاد و پر انرژی رو در باغ غدیر در کنار هم گذراندند و حسابی بهشون خوش گذشت.

تغذیه ی سالم، بدن سالم

معلم بهداشت مهربون مدرسه امروز درباره ی تغذیه سالم برای بچه ها صحبت کردند و بچه ها درمورد چی بخوریم و چی نخوریم ها با هم مشورت کردند و در این باره نقاشی کشیدند و کاردستی درست کردند.

شهادت حضرت رقیه(س) تسلیت باد

گنجینه ی عشق است دلِ خونِ رقیه

عالم به فدای دلِ محزونِ رقیه

آنقدر که در طالعِ او اشکِ غم افتاد
 
شد وردِ لبِ ما اَنا مجنونِ رقیه!

آ مثل آب

گل پسرهای اولی دارند قدم قدم سواد یاد می گیرند. حرف الف را یاد گرفتند و این موفقیت شیرین را با هم جشن گرفتیم.

کلاس خوشمزه ی سوم

کلاس سومی ها امروز یاد گرفتند چطور با همکاری هم یک الویه ی خوشمزه و سالم درست کنند.