جشن دهه فجر

دهه ی فجر مبارک

مقام معظم رهبری(دام ظلّه العالی):

بیست و دوم بهمن، در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی، برای ملت ایران صورت عملی و تحقق خارجی گرفت.

دهه ی فجر گرامی باد

کلاس دومی های انقلابی مان صبح شان را اینگونه آغاز کردند :

آشنایی با غذاهای سنتی

جلسه آموزش خانواده

جلسه ی آموزش خانواده با صحبت های مدیریت و مدرس جلسه  جناب آقای بصیری، این بار ویژه ی پدران محترم برگزار شد که با استقبال خوبی رو به رو شد.

عیدتان مبارک و پربرکت

خورشید، محمد است و صادق ماه است / خورشید همیشه با قمر همراه است

یعنی که ولادت امام صادق / در روز ولادت رسول الله است

پیام تسلیت

فرارسیدن ایام سالگرد وفات حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع)، بر تمامی مسلمان تسلیت باد

اربعین حسینی تسلیت باد

سلام بر حسین و اربعینش، سلام بر اربعین و زائرانش! و سلام بر اندوه های دل آنان که به سوغات بر مزار کشتگان، عشق بردند و به مویه نشستند.  فرا رسیدن اربعین شهادت پنجمین اهل کساء، سید الشهدا،  حضرت امام حسین بن علی ( علیهم السلام ) و یاران با وفایش را به تمامی مسلمین جهان تسلیت عرض می نماییم.

انتخابات انجمن اولیا و مربیان

ضمن تقدیر و تشکر از اولیای محترمی که در برگزاری هرچه بهتر انتخابات انجمن و اولیا ما را یاری دادند؛ نتایج انتخابات به شرح زیر می باشد:

خانم فاتحی                       ولی دانش آموز عرفان فاتحی

خانم اسماعیلی                 ولی دانش آموز امیرعلی شمسی

آقای علیمرادی                   ولی دانش آموز محمدعلی علیمرادی

آقای مخالفی                     ولی دانش آموز ابوالفضل مخالفی

روز دانش آموز مبارک باد

یوم اللّه سیزده آبان، یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است. این روز با شکوه بدین سبب، روز «دانش آموز» نامیده شد، تا خاطره ی فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر گیتی باشد که با ابرقدرت ها و چپاول گران بین المللی به مبارزه ی بی امان بپردازند و عزت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند. روز دانش آموز به همه ی مستضعفان جهان می آموزد که علیه مستکبران قیام کنند و حقوق مسلم و از دست رفته ی خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند. پیام روز دانش آموز به مسلمانان این است که: تنها در برابر والایی های ارجمند مکتب توحید به نماز بایستید و فقط در پیشگاه خدا به کرنش و سجود بنشینید.