کلاس کامپیوتر

 ذهن آماده کودکان در سنین پایین و استعداد جستجو  برای کسب اطلاعات در ضمیر فعال و پویای  آنان باعث ایجاد پتانسیل بالا برای یادگیری آنها را فراهم آورده است و برای بروز و شکوفایی استعدادهای خود نیاز به همراهی ما  دارند تا با ایجاد بستر مناسب در جهت آماده سازی آینده درخشان آنها کوشا باشیم . دانش آموزان امروزه باید کار با کامپیوتر و وب سایت های مختلف و برنامه های نرم افزاری متنوع را یاد بگیرند چرا که آموزش کامپیوتر به بخش جدایی ناپذیر زندگی امروزه ی انسان ها تبدیل شده است و آموزش آن به بچه ها در این جهان ِ لبریز از تکنولوژی یک نیاز اساسی تلقی می شود. در این راستا بر آن شدیم تا سایت کامپیوتر مدرسه را راه اندازی کنیم و آموزش پله پله و روش درست و صحیح استفاده از کامپیوتر و سایر متعلقات آن را به دانش آموزان بیاموزیم. به این ترتیب تمامی پایه های دبستان، از آمادگی تا ششم، به صورت کلاسی به سایت کامپیوتر مراجعه و تحت آموزش قرار می گیرند.

تبریک به فوتبالیست های مدرسه

پیروزی تیم فوتبال دبستان را به خانواده های محترم ، مدیریت دبستان وکارکنان محترم ومربی دلسوز و فداکار ورزش جناب آقای مظاهری تبریک عرض نموده انشا الله در تمام مراحل زندگی موفق وپیروز باشند.

یلداتون پر از لحظه های خوش و خنده های بیشمار

شب یلدا یکی از قدیمی ترین جشن ها در ایران می باشد که به آن شب چله نیز گفته می شود. یلدا به زمان بین غروب آفتاب از ۳۰ آذر (آخرین روز پاییز) تا طلوع آفتاب در اول ماه دی (نخستین روز زمستان) گفته می‌شود. خوردن میوه های مختلف از جمله انار و هندوانه در این شب رایج است. در این شب که بلندترین شب سال نیز نام دارد بزرگان فامیل به قصه گویی و بعد از آن گرفتن فال حافظ مشغول می شوند.

شب یلدا غروب پاییز نیست ، طلوع زمستان نیست، شب یلدا بهانه ایست برای غروب غمها و طلوع شادیها، یادمان باشد با آمدن زمستان ، اجاق خاطره ها را روشن بگذاریم، تا دچار سردی فاصله ها نشویم
یلدا مبارک

میریم به اردو دو دو دو

گل پسرهای سومی و پنجمی و ششمی امروز از عصارخانه ی شاهی بازدید کردند و در میدان امام بستنی خوردند و کالسکه سواری کردند خوش گذراندند.

جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفرصادق (ع)

مـــــژده ایـــدل کــه مـهــیــن آیـت یــزدان آمــد

مــشــعــل راه هـدا خـتــم رســـولان آمـد

تـا زنـــده پـــرچـــم تــوحـیــد بـهـر بـــام و دری

بـهـر نــابـودی اصــنـــام شــتــابـان آمــد

مـسـلـمـیـن را بـده از قـول خــــداونـــد نــویـــد

اشــرف خـلـق جـهـان نـیـر تــابـــان آمـد

میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق(ع)گرامی باد

شورای دانش آموزی

اولین نشست اعضای شورای دانش آموزی

مانور زلزله

دانش آموزان، چه در محیط مدرسه و چه در محیط منزل از جمله گروههای جامعه هستند که همواره در معرض خطرات ناشی از زلزله قرار دارند. در این بین آموزش و مانورهای مداوم و مستمر برای آمادگی این عزیزان در برابر زلزله بعنوان حلقه گم شده در چرخه مدیریت بحران زلزله در کشور اجتناب ناپذیر و امری ضروری است.

 

از طرفی دیگر عموما دولت در امر مدیریت بحران باز هم دارای منابع محدودی از نظر نیرو و امکانات خواهند بود، بنابر این با آموزش و برگزاری مانورهای هدفمند برای دانش آموزان، جهت مقابله با بحران، امداد رسانی و پیشگیری از زلزله، آنها را میتوان در محیط مدرسه و منزل جهت مقابله در برابر زلزله آماده نمود. لذا مهمترین گام در مدیریت بحران زلزله در مدارس، آموزش (حتی اجباری) برای بالا بردن دانش و آگاهی عمومی دانش آموزان است.

 

از طرفی شبیه سازی صحنه زلزله های گذشته و انجام تمرینات و مانور های دوره ای و مداوم توسط آحاد مردم وعلی الخصوص دانش آموزان و نیز ارزیابی نتایج حاصله از آن و شناسایی نقاط ضعف و قوت آن با بهره گیری از تجربیات افراد در کاهش مخاطرات زلزله بسیار موثر است.

کسب مقام ورزشی

کسب مقام در رشته ی کنگ فو توسط دانش آموز ورزشی ِ عزیزمان

امیرعلی ملکی

فوتبالیست ها

شادابی و نشاط، سعه صدر، تعاون، قانونمندی، پرورش خصلت پهلوانی، همدلی و همکاری از ارزش های موجود در ورزش است که در نهایت منجر به خود باوری در دانش آموزان می شود. مقوله ورزش و ارتباط شگرف آن با مبانی فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی، اعتقادی و مذهبی، اهمیت پرداختن به آن را در یک جامعه اسلامی وظیفه قرار می دهد، به همین دلیل ورزش در کنار تحصیل و تهذیب برای دانش آموزان مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا

امروز کلاس دوم حسابی حال و هوای امام رضا داشت. انشالله که همه ی بچه های گل مون زیر سایه ی پر مهر امام رضا قد بکشند.